چیزی که شما نکردید پیشرفتید در مورد ورق گالوانیزه قدرتمند است

برای انجام این فرایند، مقاطع فلزی مورد نظر پس از اتمام روند شکلدهی و رسیدن به حالت ایدهآل خود، وارد حمام روی م

توسط مدیر سایت در 16 اسفند 1402

برای انجام این فرایند، مقاطع فلزی مورد نظر پس از اتمام روند شکلدهی و رسیدن به حالت ایدهآل خود، وارد حمام روی میشوند. لوله گرم عمقی داغ: این لوله ها پس از تولید وارد وان مذاب روی شده و تمام سطح داخلی و خارجی آن با فلز مذاب روی پوشیده می شوند. شما میتوانید از طریق تماس با شماره: ۱۸۳۶ از تهران و تماس با شماره: ۶۲۹۹۹۰۸۰ داخلی ۳۰۰ از شهرستان از ما مشاوره گرفته و سپس سفارش خود را ثبت کنید. مراحل سفارش ورق گالوانیزه در آهن اینفو به چه صورت است؟ هر چه سایز لوله بیشتر باشد، لوله بزرگتر است. عوامل مختلفی بر قیمت لوله های گالوانیزه فولادی و سایز آهن آلات تاثیر می گذارد. امروزه راههای مختلفی برای محافظت از سازههای فولادی در این مشکل وجود دارند. همچنین در این روش از کاغذهای ضد آب برای محافظت از لبههای داخلی و خارجی ورق استفاده میشود که امکان تشکیل شوره بر روی ورق را کاهش میدهد که این موضوع هم یکی دیگر از مزایای بسته بندی 621 ورق گالوانیزه به حساب میآید. استاندارد ملی ISIRI 8459 از استانداردهای داخلی برای تولید ورق گالوانیزه به شمار می رود. به کار می رود. شیت های 2 میلی متری نیز در مواردی مانند صنایع قطعه سازی، ساخت و ساز و عرشه فولادی به کار می روند.

᠎Art᠎ic​le h᠎as ᠎be en generated by GSA C on tent Gener᠎ator Dem over᠎sion᠎!

ورق گالوانیزه دارای ظاهری مناسب برای ساخت انواع محصولات نظیر محصولات آشپزخانه یا کاربردهای ساخت و ساز نظیر ساخت نمای ساختمان و … محصولات گالوانیزه بسته به کارخانه تولید کننده هم به صورت رول و هم شیت به فروش می رسند. هر چند در نهایت فاکتور وزن آهن تعیین کننده است. به منظور اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه 6 متری و قیمت سایر ضخامتها از مسیرهای مشخص شده در وبسایت اقدام کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت روز و خرید انواع محصولات فولادی میتوانید به وبسایت فولادینو مراجعه کنید. خطوط تولید ورق در مجتمع فولاد مبارکه اصفهان از پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته و همین موضوع کیفیت محصولات این کارخانه را بالا برده است. است. همچنین از ورق گالوانیزه در تولید ورق رنگی نیز بهره میبرند که قیمت ورق رنگی نیز در سایت فولادسل قابل مشاهده است. با اعمال اختلاف پتانسیل، فلز روی از سطح قطعه خود کنده شده و به صورت یون در محلول رسانا حرکت کرده و خود را به فلز زمینه میرساند. لوله های عمقی داغ حجم بیشتری از پوشش گالوانیزه را از آن خود می کند.

لوله های گالوانیزه گلخانه از لحاظ روش گالوانیزاسیون به 3 گروه تقسیم می شوند. لوله گالوانیزه سرد: این لوله ها پس از تولید، با روش الکترولیز گالوانیزه می شوند. هنگامی که درصد سرب آن ها کمتر باشد، اما محصول نهایی کیفیت قابل قبولی داشته باشد، پس از تولید طرح هایی بر روی آن ها ایجاد می شود که اسپانگل نامیده می شوند. این لوله ها برای مناطقی که تنش های محیطی کمتر و شرایط پایدارتری دارند استفاده می شود. ضخامت پوشش آنها کمتر از ضخامت گالوانیزه در گروه اول است. البته ضخامت های ۰.۳ تا ۲.۵ میلیمتر تقاضای بیشتری در بازار داشته و سهم قابل توجه از میزان خرید و فروش ورق گالوانیزه در بازار فولاد را به خود اختصاص می دهند. اما در خریدهای جزیی، خرید شاخه ای ارزانتر خواهد بود. لوله های گلخانه بر مبنای 2 واحد اندازه گیری (کیلوگرم - شاخه) به فروش می رسند. طول استاندارد این شاخه ها 6 متر است. به طور کلی ضخامت های 1 تا 6 میلی متر برای صنایع برق و الکترونیک به کار می روند، اما هر کدام برای یک سری از سیم ها و قطعات استفاده می شوند.

یکی از خاص ترین ضخامت های شیت گالوانیزه نوع 1 میلی متر و بر اساس استاندارد DX51 می باشد که بیشترین کاربرد آن مربوط به صنایع قطعه سازی، ساختمان سازی، ساخت عرشه فولادی، برق و الکترونیک می باشد. بهترین نوع این محصول مربوط به کارخانه فولاد مبارکه و فولاد امیرکبیر کاشان است. به دلیل اینکه تقاضا برای این محصول بسیار بالاست، قیمت ورق گالوانیزه ۲ میل معمولاً گرانتر بوده و این محصول سهم بالاتری از معاملات مربوط به ورقهای گالوانیزه را در اختیار دارد. در نتیجه وزن بیشتری هم دارد. از این رو مقاومت بیشتری هم نسبت به سایر لوله های گالوانیزه دارد. بااینحال، این فلز در برابر خوردگی و زنگزدگی مقاومت پایینی دارد. بیش از 150 سال است که گالوانیزه کردن به شیوه غوطه وری گرم، به عنوان یکی از روش های تجاری موفق در دنیا برای حفاظت از ورق های فولادی در برابر خوردگی استفاده می شود. روش تمیز کردن ورق گالوانیزه بسیار ساده است، کافی است آب قلیایی را روی این ورق اسپری کنید و با یک پارچه تمیز کنید. روش دوم یعنی الکترولیت یا گالوانیزه سرد نیاز به دستگاه های پیشرفته دارد.

بنابراین، نرخ تبدیل ارز نیز بر قیمت آن تأثیر دارد. قیمت ورق گالوانیزه بسته به نرخ مواد اولیه، عرضه و تقاضا، وضعیت بورس و نوسانات ارزی داشته و متغیر است. با توجه به نوسانات و تغییرات ناگهانی قیمت ها در بازار، خواهشمند است قبل از ثبت سفارش حتما قیمت نهایی را با کارشناسان شرکت چک نمایید. ثبت سفارش خرید ورق گالوانیزه سایت آهن یک به صورت کاملا آنلاین انجام میگیرد و محصول خریداری شده به آدرس اعلامی ارسال میشود. 2. تست رنگ ورق گالوانیزه نیز بر اساس استاندارد ISO7724 صورت میگیرد. در بین روشهای گفته شده، استفاده از جدول اشتال که براساس استاندارد DIN آلمان تهیه و تدوین شده است، به عنوان مرجعی معتبر و دقیق پیشنهاد میشود. لوله های گالوانیزه گلخانه از نورد ورق های بسیار بزرگ فولادی تولید می شوند و در متراژهای معین (استاندارد 6 متر) برش می خورند. با توجه به اینکه پیلیسه کیفیت جوش را پایین آورد و ظاهر لوله را نیز نازیبا می کند، از این رو لوله های گلخانه پیلیسه قیمت ارزانتری دارند. از این رو لبه لوله ها را با سمباده به صورت دستی یا ماشینی صاف و صیقلی می کنند تا لوله ها در حین نصب، بهتر جوش بخورند.

این پلیسه ها کیفیت جوش و نصب لوله ها را به یکدیگر پایین می آورند. معمولا این لوله ها در سایزهای مختلف بین نیم یا 1.2 اینچ (نمره ۲) الی ۴ اینچ ( نمره ۱۰ ) تولید می شوند. اما عموما تا سایز 2 اینچ (نمره 6) برای گلخانه استفاده می شود. به این ترتیب مشخص است که برای طبقهبندی ورقها به ویژگیهای متفاوت آنها توجه میکنند. همچنین عیب دیگر این پوششها این است که در زمستان اگر هوای گلخانه سردتر بوده و با برخورد هوای مرطوب داخل گلخانه قطرات بخار آب بر روی آنها تشکیل میگردد که با پیوستن به هم بزرگ شده و با چکیدن قطرات بر سطح برگها باعث بالا رفتن رطوبت سطح برگ و ایجاد بیماریهای قارچی میگردند و از طرفی با ریزش قطرات بر کف گلخانهها باعث افزایش رطوبت بستر خاکها و کاهش میزان اکسیژن خاک میشوند؛ که تداوم این امر میتواند منجر به کاهش جذب عناصر غذایی و کاهش رشد عمومی گیاه شود. شیت های فولادی به دلیل قرار گرفتن در حوضچه های مذاب حاوی فلز روی در بالا و فلز سرب در پایین گالوانیزه می شوند.

همچنین، میتوانید ورقهای سیاه یا ورق روغنی در ضخامت بالا را خریداری کرده و بر روی آنها عملیات آبکاری انجام دهید تا گالوانیزه شوند. لوله های گالوانیزه از ورق هایی با ضخامت های مختلف تولید می شوند. این لوله ها در سه سایز سبک، متوسط و سنگین تولید می شود. قیمت ورق گالوانیزه 60 به علت کاربرد در موارد لوازم خانگی مانند بدنه یخچال، لباسشویی و قطعات آن ها بر این صنعت اثرگذار است. از دیگر کاربردهای بستهای فلزی میتوانیم به کاربرد این بست ها در اتومبیل اشاره کنیم که در قطعات مختلف ماشین برای اتصالات شلنگ های داخل اتومبیل مانند پلوس یا شلنگ رادیاتور و یا بخاری از این نوع بست استفاده میشود. مانند گلخانه گاتیک، تونلی و… از این رو لوله های گلخانه در نمره های ۲- ۲٫۵ - ۳ -۴ -۵ -۶ به فروش می رسند. عوامل متعددی در تعیین قیمت لوله اثر گذارند. عوامل مختلفی بر قیمت ورق گالوانیزه 50 اثر میگذارند و آن را دچار نوسان میکنند.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن